Okresní finále ve florbalu

chlapci 6.a7.třída

MLADŠÍ SPOLUŽÁCI NAVÁZALI NA SVÉ STARŠÍ KOLEGY A ZÍSKALI NA OKRESNÍM FINÁLE VE FLORBALU - CHLAPCI 6. + 7. TŘÍDA - 1.MÍSTO!!!!
Ve čtvrtek 28.11.2019 se v hale rokycanského gymnázia a v tělocvičně základní školy Jižní předměstí uskutečnilo okresní finále ve florbalu. Turnaje se zúčastnilo 9 základních škol. Týmy byly rozděleny do dvou skupin po 5 a 4 týmech. Z každé skupiny postoupili nejlepší dva do semifinále. Los nám přidělil následující základní školy: ZŠ Mirošov 3:2, ZŠ TGM Rokycany 1:0, ZŠ Strašice 1:6. Do semifinále jsme postoupili nakonec z druhého místa, kdy nám pomohla výhra v posledním zápase skupiny ZŠ TGM Rokycany nad ZŠ Mirošov 4:3. V semifinále jsme tedy narazili na ZŠ Osek - první ze skupiny v rokycanském gymnáziu. Utkání jsme zvládli, vyhráli celkem jednoznačně 4:1 a postoupili do finále. Ve finále jsme narazili opět na ZŠ Strašice. V utkání, které bylo odvetou zápasu ve skupině, jsme taktickým výkonem dokráčela po výhře 2:0 k prvnímu místu!!!! Klukům (6.C - Matěj Smíšek, Petr Svoboda, Daniel Fuchs, Rostislav Šponar, 6.D - Jiří Kuník, Matyáš Kricner, 7.C - Lukáš Ženíšek, Jakub Jarolím, 7.D - Adam Brabenec, Tomáš Sovadina) patří gratulace a veliké poděkování za výbornou reprezentaci školy.
POŘADÍ ŠKOL:
1. ZŠ Jižní předměstí Rokycany