Navigace

Obsah

Světový den laskavosti

Typ: ostatní
Dne 13. 11. 2017 se náš žákovský parlament zúčastnil Světového dne laskavosti – jsem Laskavec.

Během dopoledne věnovali zástupci parlamentu náhodným občanům Rokycan malou pozornost, která měla každému vykouzlit úsměv na tváři a zpříjemnit den. Ženám byl darován karafiát a mužům placka se smajlíkem (magnet + otvírák). Reakce lidí byly většinou pozitivní, až dojemné, ale našlo se i pár jedinců, kteří nechtěli den zpříjemnit. Přesto se nám podařilo vykouzlit úsměv přibližně u 200 lidí.

Všem děkujeme za vstřícnost a firmě Atega Plzeň za laskavost, která nám pomohla tuto akci uskutečnit.

Do projektu Jsem Laskavec – Světový den laskavosti se zapojily i další třídy naší školy. Někteří žáci potěšili děti z nemocnice dopisem nebo děti z mateřské školky hračkou, jiní byli nakrmit zvířátka v lese, další obdarovali květinou paní kuchařky a uklízečky a třída 3. B využila čtenářské dovednosti ku prospěchu potřebným a děti přispěly přes projekt Čtení pomáhá na různé charitativní akce částkou 900 Kč. Je nám líto, pokud jsme na někoho zapomněli, ale doufáme, že pocit i z malé vykonané laskavosti je k nezaplacení.

Děkujeme Vám.

Dlabalová, Kliková, Labáková + žákovský parlament


Vytvořeno: 6. 12. 2017
Poslední aktualizace: 6. 12. 2017 14:57
Autor: Správce Webu