Vánoční jarmark

První prosincové pondělí se na naší škole neslo v duchu Vánoc. Tento den se uskutečnil, stejně jako každý rok, Vánoční jarmark. Rodiče spolu s dětmi přivítali vánoční čas poslechem sborů z 1. a 2. stupně, které pod vedením pí. uč. Peštové nacvičily vánoční písně. Oba dětské sbory v letošním roce diriguje pí. uč. Durajová.

Děti hrající koledy na flétničky, pod vedením pí. uč Veselé, byli jen dalším z mnoha pěkných vystoupení našich dětí. Dále následovalo taneční číslo, které s dětmi nacvičila pí. uč. Váchová. Choreografii orientálních tanců připravila pí. uč. Němcová. Závěr byl přenechán vybraným žákům 2. stupně, kteří vystoupili se školní kapelou Teenager Kicks. Písničky, které nacvičili s pí. uč. Bursíkovou, byly příjemnou tečkou večera. O technickou podporu se celý večer starali p. uč. Hanzelín a p. uč. Honzík.

Během i mezi jednotlivými vystoupeními si posluchači mohli zakoupit výrobky, které žáci během 1. pololetí vyrobili. Návštěvníci také mohli vlastnoručně vyrobit svíčku, pustit lodičku štěstí a vyzdobit si svůj vlastní perníček.

Pro příchozí bylo zajištěno sladké občerstvení ve formě vánočního cukroví a teplého čaje, které připravili paní kuchařky z naší jídelny. Věříme, že všem chutnalo, a spolu s příjemnou obsluhou pí.uč Hanzíkové se naplnilo očekávání všech mlsných jazýčků.

Na závěr patří poděkování všem dětem i učitelům za pomoc při organizaci tohoto velkého dne. Budeme se těšit opět za rok. S láskou a přáním skvěle prožitých svátků,

Váš Ekotým

Vytvořeno: 6. 11. 2017