Navigace

Obsah

Florbal dívek

Typ: ostatní
florbal

Dnes, 26.11.2019, se uskutečnilo okresní finále ve florbale starších dívek.
Turnaj byl odehrán ve dvou skupinách (naše žákyně hrály skupinu v ZŠ Jižní předměstí Rokycany). Zajistily si postup z 1.místa, následně pokračovaly v boji proti ZŠ Strašice (již v budově Gymnázia). Přechodem na větší hřiště jsme zároveň ztratily úspěšnost a utkaly jsme se ZŠ T.G.M. Rokycany o 3.místo. T.G.M. jsme porazily dvoubrankovým rozdílem. Naše dívky proto vybojovaly 3.místo🥉. Celkové pořadí nás mrzí. Určitě jsou naše hráčky vybaveny lepším florbalovým fondem oproti jiným školám. Děkujeme ovšem za velmi kvalitní reprezentaci školy.
Držte palce proto zítra starším chlapcům.

Reprezentovaly:
8.C: Praumová, Valigurová, Uzlíková
9.C: Langová, Brožíková, Štundlová, Štěpánová V. i D., Levová
9.A: Burdíková


Vytvořeno: 27. 11. 2019
Poslední aktualizace: 27. 11. 2019 11:13
Autor: Kamila Labáková