Navigace

Obsah

Okresní finále ve florbalu

Typ: ostatní
florbal

OKRESNÍ FINÁLE VE FLORBALU - CHLAPCI 8. + 9. TŘÍDA - 1.MÍSTO!!!!
Ve středu 27.11.2019 se v hale rokycanského gymnázia a v tělocvičně základní školy Jižní předměstí uskutečnilo okresní finále ve florbalu. Turnaje se zúčastnilo 12 základních škol. Týmy byly rozděleny do dvou skupin po 6 týmech. Z každé skupiny postoupili nejlepší dva do semifinále. Los nám přidělil následující základní školy: ZŠ Mýto 2:0, ZŠ Radnice 1:0, ZŠ Hrádek 7:0, ZŠ Ul. Míru Rokycany 5:0, ZŠ Osek 7:0. Do semifinále jsme postoupili z prvniho místa, kde jsme narazili na ZŠ Zbiroh. Utkání jsme zvládli, vyhráli 1:0 a postoupili do finále. Ve finále jsme narazili opět na ZŠ Ul. Míru Rokycany. V utkání jsme dominovali a po zásluze dokráčela po výhře 3:0 k prvnímu místu!!!!

Klukům (9.C - Martin Smíšek, Patrik Zítek, Jiří Ungrman, 8.C - Adam Šlegel, Adam Petr, Adam Štucaur , 9.D- Ondřej Mašek, Lukáš Beran, 9.B - Daniel Klik, Patrik Urban) patří gratulace a veliké poděkování za výbornou reprezentaci školy.
POŘADÍ ŠKOL:
1. ZŠ Jižní předměstí Rokycany
2. ZŠ Ulice míru Rokycany
3. ZŠ TGM Rokycany
4. ZŠ Zbiroh
5.-12. ZŠ Strašice, ZŠ Hrádek, ZŠ Mýto, ZŠ Osek, Gymnázium Rokycany, ZŠ Stupno, ZŠ Radnice, ZŠ Mirošov
KRAJSKÉ FINÁLE NÁS ČEKÁ V PÁTEK 6.12.2019!!!


Vytvořeno: 5. 12. 2019
Poslední aktualizace: 5. 12. 2019 08:18
Autor: Kamila Labáková