Navigace

Obsah

Okresní finále ve florbalu

Typ: ostatní
chlapci 6.a7.třída

MLADŠÍ SPOLUŽÁCI NAVÁZALI NA SVÉ STARŠÍ KOLEGY A ZÍSKALI NA OKRESNÍM FINÁLE VE FLORBALU - CHLAPCI 6. + 7. TŘÍDA - 1.MÍSTO!!!!
Ve čtvrtek 28.11.2019 se v hale rokycanského gymnázia a v tělocvičně základní školy Jižní předměstí uskutečnilo okresní finále ve florbalu. Turnaje se zúčastnilo 9 základních škol. Týmy byly rozděleny do dvou skupin po 5 a 4 týmech. Z každé skupiny postoupili nejlepší dva do semifinále. Los nám přidělil následující základní školy: ZŠ Mirošov 3:2, ZŠ TGM Rokycany 1:0, ZŠ Strašice 1:6. Do semifinále jsme postoupili nakonec z druhého místa, kdy nám pomohla výhra v posledním zápase skupiny ZŠ TGM Rokycany nad ZŠ Mirošov 4:3. V semifinále jsme tedy narazili na ZŠ Osek - první ze skupiny v rokycanském gymnáziu. Utkání jsme zvládli, vyhráli celkem jednoznačně 4:1 a postoupili do finále. Ve finále jsme narazili opět na ZŠ Strašice. V utkání, které bylo odvetou zápasu ve skupině, jsme taktickým výkonem dokráčela po výhře 2:0 k prvnímu místu!!!! Klukům (6.C - Matěj Smíšek, Petr Svoboda, Daniel Fuchs, Rostislav Šponar, 6.D - Jiří Kuník, Matyáš Kricner, 7.C - Lukáš Ženíšek, Jakub Jarolím, 7.D - Adam Brabenec, Tomáš Sovadina) patří gratulace a veliké poděkování za výbornou reprezentaci školy.
POŘADÍ ŠKOL:
1. ZŠ Jižní předměstí Rokycany
2. ZŠ Strašice
3. ZŠ Zbiroh
4. ZŠ Osek
5. Gymnázium Rokycany
6. ZŠ Radnice
7. ZŠ T.G.Masaryka Rokycany
8. ZŠ Mirošov
9. ZŠ Hrádek
KRAJSKÉ FINÁLE NÁS ČEKÁ VE STŘEDU 4.12.201


Vytvořeno: 5. 12. 2019
Poslední aktualizace: 5. 12. 2019 08:20
Autor: Kamila Labáková