Navigace

Obsah

Vánoční těšení - 1.A

Typ: ostatní
vánoce

Vánoční  těšení v 1.A

Poslední dva týdny před Vánocemi jsme si opravdu užili. Nejdříve jsme při vánoční dílně vyráběli malé dárečky pro maminky – dřevěného andílka na stromeček a voňavou koupelnovou sůl s bylinkami. Pilně jsme cvičili koledy na vánoční besídku, která se nám moc povedla. Zpívali jsme, povídali a trochu i hráli. Další den jsme si v knihovně připomněli zvyky a obyčeje, které se pojí s obdobím adventu. Nejlepší byla ovšem zimní vycházka na rozhlednu Kotel spojená se zdobením stromečku pro zvířátka. Byli jsme opravdu moc hodní a ve škole jsme se naučili spoustu nových věcí – už umíme trochu číst, psát i počítat, takže věříme, že pod stromečkem najdeme opravdu hooodně krásných dárků!


Vytvořeno: 30. 12. 2018
Poslední aktualizace: 30. 12. 2018 18:39
Autor: Kamila Labáková