Navigace

Obsah

HORSKÁ KVILDA - 1.A,B

Typ: ostatní
švp

Škola v přírodě 1.A a 1.B – Horská Kvilda – 27. 5. – 31. 5. 2019

Škola v přírodě byla vyplněna výukovými programy, které realizovali lektoři ze SEV Horská Kvilda. Programy probíhaly dopoledne i odpoledne a byly zaměřeny na šumavskou přírodu – flóru i faunu. Většina aktivit se uskutečňovala v terénu a byla obohacena mnoha praktickými ukázkami. Činnosti byly vhodně proloženy sportovními aktivitami. Děti nejvíce zaujal program o pobytových znameních zvířat, kdy poznávaly nejenom stopy zvířat, ale seznámily se i s jejich obydlím, trusem, parožím, zbytky potravy. Fyzicky nejnáročnější byla výprava na Jezerní slať a do jeleního a rysího výběhu. Děti byly nadšené a už se těší na další výpravu za šumavskou přírodou.

 


Vytvořeno: 7. 6. 2019
Poslední aktualizace: 7. 6. 2019 12:12
Autor: Kamila Labáková