Techmánie 2.A
Třída 2.A v Techmánii Plzeň
I v letošním školním roce třída 2.A navštívila ve středu 21.2.2018 Techmánii v Plzni.
Třída se zúčastnila programu „Přijď na zub výživě“, který se uskutečnil v Biologické laboratoři a expozici Techmánie. Během programu žáci plnili úkoly připravené v pracovních listech.
Všichni žáci byli nadšeni a své poznatky využijí v hodinách prvouky.
Mgr. Jana Štercliová, Radka Rausová
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
8. 3. 2018 7:36
Datum poslední aktualizace:
8. 3. 2018 7:42
Autor:
Kamila Labáková