Techmánie 2.A

2.A

Techmánie 2.A

Třída 2.A v Techmánii Plzeň

 

I v letošním školním roce třída 2.A navštívila ve středu 21.2.2018 Techmánii v Plzni.

Třída se zúčastnila programu „Přijď na zub výživě“, který se uskutečnil v Biologické laboratoři a expozici Techmánie. Během programu žáci plnili úkoly připravené v pracovních listech.

Všichni žáci byli nadšeni a své poznatky využijí v hodinách prvouky.

 

Mgr. Jana Štercliová, Radka Rausová

Podrobnosti o vložení záznamu

Datum vložení: 8. 3. 2018 7:36
Datum poslední aktualizace: 8. 3. 2018 7:42
Autor: Kamila Labáková
12.5.2026
Přijímací zkoušky do výběrových tříd za Přijímací zkoušky do výběrových tříd před

Povinná publicita

Mohlo by vás zajímat