Navigace

Obsah

Vánoční dárek - Mikolas Josef

Typ: ostatní
Mikolas Josef

Vánoční dárek - Mikolas Josef

Mladý talentovaný zpěvák oslovil naši školu (ZŠ Jižní předměstí) před rokem a domluvili jsme se na besedě s krátkými ukázkami tvorby. Vystoupení dne 19. 1. 2018 bylo zdarma a nadšení žáci slíbili Mikolasovi podporu v soutěži Eurovize.

Téměř po roce se Mikolas cestou svého manažera ozval a přijel poděkovat za podporu. Jeho pozice již byla trošku jiná, protože za dobu od jeho poslední návštěvy se stal podstatně známějším a podle toho jej i žáci školy 19. 12. 2018 bouřlivě přivítali v tělocvičně školy. Jeho půlhodinová návštěva byla plná fotografování, podepisování a pozdravů. Děkujeme za splnění slibu a přejeme hodně dalších profesních úspěchů

Mikolas Josef je známý mladým posluchačům jako hudební skladatel, producent, zpěvák, multiinstrumentalista a režisér hudebních videoklipů. Získal 4 nominace na Hudební ceny roku, jeho písničky obsazují první místa hitparád českých rádií. Jeho nejznámější hit Lie to Me, se kterým se umístil na 6 místě v soutěži Eurovize, je známý v celé Evropě.

Mgr. Bohumil Nosek


Vytvořeno: 14. 1. 2019
Poslední aktualizace: 14. 1. 2019 08:13
Autor: Kamila Labáková